Detail
| Model | DeVille SS Flower dial |
| Product number | 115.0001 |
| Year of manufacture | 1971 |
| Movement | Manual winding (Cal.620) |
| Country of manufacture | Switzerland |
| Waterproof | non-waterproof |
| Case diameter | 32mm |
| Material | Stainless steel |
| Crystal material | plastic |
| Strap width | 17mm |
| Buckle width | 14mm |
You may Also Like
Recently viewed
[OMEGA] Omega De Ville SS Round Flower Dial with genuine buckle